Teknik helt enkelt

KONTAKT

TROLLHÄTTAN

Telefon: 0520-22 12 00

Fax: 0520-12 003

E-post: info@thenergiteknik.se


T Hedgren Energiteknik AB
Kardanvägen 37
461 38 Trollhättan



KONTAKTPERSONER




Andreas Samuelsson

vVD

Mobil:076 - 175 22 01
Telefon:0520 - 22 12 09

andreas@thenergiteknik.se

Tony Olsson

Konsultchef

Mobil:076 - 175 22 02

tony@thenergiteknik.se

Tommy Sörgren

Avdelningschef – Ventilation, Kontroll & Service

Mobil:076 - 175 89 03

tommy@thenergiteknik.se

Tord Hedgren

Konsult

VVS-projektering, Energikartläggning och OVK.
Utredning och projektledning.

Telefon:0520 - 22 12 01

tord@thenergiteknik.se

Adam Skoog

Ingenjör

Energideklarationer, energikartläggning, injusteringar, energiberäkningar och radon.

Telefon:0520 - 22 12 03

adam@thenergiteknik.se

Christian Trygg

Ingenjör

Energikonsult.

Telefon:0520 - 22 12 06

christian@thenergiteknik.se

Agnes Falck

Ingenjör

Certifierad miljöbyggsamordnare.

Telefon:0520 - 22 12 09

agnes@thenergiteknik.se

Tobias Birkeland

Ingenjör

VVS-teknik.

Mobil:076 - 175 22 04

tobias@thenergiteknik.se

Fredrik Nilsson

Ingenjör

Energi

Mobil:076 - 175 22 05

fredrik.nilsson@thenergiteknik.se

Beatrice Linné

Administratör

Personal och administration.

Telefon:0520 - 22 12 07

beatrice@thenergiteknik.se

Hans Olsson

Tekniker / Elektriker

El och felsökning.

Mobil:076 - 175 89 01

hans@thenergiteknik.se

Mikael Kivinen

Tekniker

Om- och nybyggnation.

Mobil:076 - 175 89 09

mikael.kivinen@thenergiteknik.se

Stefan Laneby

Tekniker

Om- och nybyggnation.

Mobil:076 - 175 89 02

stefan.laneby@thenergiteknik.se

Joakim Ingvarsson

Tekniker

Om- och nybyggnation.

Mobil:076 - 175 89 05

joakim.ingvarsson@thenergiteknik.se

Andreas Hermansson

Tekniker

Om- och nybyggnation.

Mobil:076 - 175 89 06

andreas.hermansson@thenergiteknik.se